Andrus Vaarik teab, et elu on parim meelelahutus. Tema monoloog kannab sama nime.

Sepo Seeman – sellega oleksi justkui nagu kõik öeldud aga mehel endal on öelda nii mõndagi. Mida?

Bläck Rokit oli esimene mees, kes ise lendama õppis. Tema laulud kõlavad aastal 2019 nagu oleks 2018 või veelgi enam. Head kuulamist!

“Pean saama Eurovisoonile”. Kuidas need laulud sündisid? Mis toimus kaadri taga? Seda kõike räägivad ja näitavad asjaosalised ise.

Winny Puhh ei ole bänd vaid nähtus. Vabaõhukontsert “Kõik on bussis” viib kuulajailt argimured ja toob asemele päikese ja kuu.

Festivali avakontsert, mis kannab pealkirja “Joostes vaid sind näen”, ei ole vaid muusika. Kindlasti vestab Jarek ka lõbusaid lugusid elust enesest.

Tigran Gevorkjan on pärit Paidest, kuid ise armeenlane. Ka tema isa on armeenlane.

Henrik Normann on mees nagu orkester. Keda ta sel korral paroderib või millest räägib? Saab näha – ülesse astub ta koos kauaaegse lavapartneri Madis Millinguga.

Madis Milling on mees mitmel alal. Keda ta seekord näitlejana kehastab või millest räägib? Saab näha – ülesse astub ta koos Henrik Normanniga

Mattias Naan on vahva vunts. Kuulake, mida ta räägib!

Öed tulevad Saaremaalt. Kes siis ei teaks nende lugusid “Rulli Rulli Rulli”, “Anna teed” või “Martin”?! On öeldud, et Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid laulavadki justkui oleksid nad Saaremaa heinamaal juunikuu ööl.

“Kaire Vilgats ja 7 kosilast” on festivali eriprojekt, kus lisaks löövad kaasa Lauri Pilhlap, Jaan Pehk, Cool D, Lauri Liiv, Robin Juhkental, Jarek Kasar ning orkester Tomohawck Brothers, kes mängib ära kõik noodid, vahel küll pisut hiljem, kui oli ette nähtud. Kavas igihaljad palad meilt ja mujalt.

Sepi Kumpulainen toob Tallinnasse kultuuri. Paljud mäletavad seda lőbusat soomlast juba üheksakümnendatest, kuid mitmete jaoks on tema kontsert lihtsalt üks positiivne üllatus.

Kait Kall räägib oma lapse põlvest.

Raadiosaade “Laupäeva hommik” on justkui rännak paralleelmaailma, kus teejuhtideks Onu Veiko, Tädi Horror ja Doktor Sepo. Käsitletakse erinevaid päevakajalisi ja ka olematuid probleeme. Raadiosaate otse-eeter festivalilavalt.

Brändon-Jaagup saabub festivalile Kalamajast. Millised PEAVAD olema riided ja prillid? Kus on parim latte? Mis on OUT ja mis on IN? Just sellest kõigest spetsialt räägibki.

Äpu on elus! Armas tegelane räägib eksklusiivintervjuus, miks on ta viimastel aastakümnetel telestuudiotest eemale hoidnud ning mida ta kardab. Abiks, nagu ikka, Heino Seljamaa.

Armastatud linateos “Siin me oleme” esilinastus 40 aastat tagasi. Kadri Jäätma, Lauri Nebel ja Väino Puura räägivad filmivõtetel toimunust ning kommenteerivad filmi parimaid stseene.

Eesti – Soome huumori maavõistlus annab ülevaate naabermaade parimatest telesketšidest läbi viimaste kümnendite. Kummeli vs Kreisiraadio? Why not!

Improtrupi etendusel pole käsikirja ja stseenid sünnivad kohapeal, otse vaatajate silme all. Publiku märksõnade abil sünnivad tegelased ja tegevuspaigad, rulluvad lahti usutavad ja uskumatud lood.

Toomas Vara ja Kalev Kruus ei vaja spordisõprade jaoks tutvustamist. Laval võtavad mõõtu kaks kanget koos oma meeskonnakaaslastega, kelle hulgas palju endisi Eesti spordikangelasi.

Rain Tolk võtab ette naljakad reklaamid meilt ja mujalt ning räägib juttu.

Soomes elav eesti koomik ja kirjanik Antto Terras viljeleb roast-huumorit ning on oodatud esineja Soome telesaadetes ja stand-upi lavadel. Tema seekordne etteaste on aga emakeeles.

Indrek Vaheojal on seekordse festivali raames täita mitmeid ülesandeid. Lisaaks muule juhib ta Luige Noka pealava programmi.

Margus Prangel on näitleja, kuid lisaks sellele teenib ta leiba ka päevajuhina. Vähemalt sellel festivalil.

PAF- laval juhib programmi lisaks Margus Pranglile ka Miguel Kaju
